Vyberte stránku

Novinky

Novinky

Online přihláška

Nově je možné přihlásit se do KCHŠ prostřednictvím elektronického formuláře. Najdete jej v sekci Organizace > Přihláška do KCHŠ.

Interranking 2023

Uzávěrka Interrankingu 2023 již 15. 3. 2024. Zapojte se do prestižní klubové soutěže o nejvyšší součet bodů ze zahraničních výstav! Vítěz oceněný titulem NEJLEPŠÍ PES/FENA 2023 získá pohár a dárek. Více k soutěži najdete v sekci Akce >...

Členství pro rok 2024

Připomínáme platbu členství pro tento rok. Členský poplatek je nutné uhradit nejpozději do 31. 3. 2024 na klubový účet, jinak vaše členství v KCHŠ zanikne. Veškeré podklady k platbě najdete v sekci Organizace > Členství a poplatky.

Brzy bude spuštěna nová databáze

Přístupové údaje budou členům KCHŠ včas zaslány e-mailem. Původní databáze byla odstavena. Proto prosíme, nepřidávejte do ní již další informace, do nové verze nebudou přetaženy.

Členství KCHŠ v ČMKU

Vážení členové,  z rozhodnutí P ČMKU bylo našemu Klubu chovatelů špiců, z.s. ke dni 1. 1. 2024 navráceno členství v ČMKU. Nyní je tedy opět možné vystavovat krycí listy a pořádat bonitace. Děkujeme všem, co našemu klubu drželi palce!

Klubové šampionáty

Vážení členové, nově je možné získat pod naším klubem nové klubové tituly (Šampion štěňat, Junior Šampion, Grand Šampion a Veterán Šampion). Více v sekci Akce > Klubové šampionáty. Přiznání titulu je podmíněno členstvím v KCHŠ.

Klubové akce 2024

Vážení členové, byly zveřejněny termíny plánovaných bonitací a výstav pro rok 2024 (více v sekci Akce).