• Vážení členové a přátelé,
  v návaznosti na současnou situaci v ČR jsme nuceni až do odvolání   z r u š i t   všechny akce KCHŠ plánované na první pololetí.
    >> více informací <<
   
 • Opatření po dobu trvání mimořádné situace v ČR - až do odvolání zasílejte všechny dokumenty elektronicky.
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápis z výborové schůze KCHŠ, konané v Praze, dne 14.11.2015

Zápis z výborové schůze KCHŠ, konané v Praze, dne 14.11.2015

Přítomni: př. Pavlíková, př. Bartušková, př. Vaníčková, př. Solovinská, př.Jonasová, př. Smištíková, př. Krpcová, př. Stinglová, př. Hořák, př. Pečenka, př.Benáková

zahájení 14,00 hod

1/ Sl. Cardová se nedostavila i po druhé výzvě, pouze za ní napsala její matka email. Bude řešeno příští výborovou schůzi.

2/ HPCH př. Bartušková informovala o dopisech od p. Karáska. HPCH odpoví na veškeré jeho dotazy a ještě jednou vysvětlí celou problematiku rozdílu mezi chovem a výstavou.

3/ HPCH př. Bartušková informovala o nechtěném krytí u př.Keindlové. HPCH navrhuje: parentitu u všech štěňat, fena bude dodatečně zbonitována, proběhne kontrola vrhu dne 17/11 2015 a majitelka feny zaplatí pokutu dle platného ceníku. Na PK bylo vše nahlášeno, fena bude na tento vrh zapůjčena na CHS PALUMAR, jelikož majitelka feny nemá CHS. Výbor KCHŠ souhlasí.

4/ HPCH př. Bartušková informovala o nechtěném krytí u pí Lenky Bečkové feny Afrodite Alice od St.pařezu  x  NEFERKARE PHARAOH Lukato Gold,HPCH navrhuje parentitu, chovatelka zaplatí pokutu dle platného ceníku. Výbor KCHŠ souhlasí.

5/ HPCH př. Bartušková po dohodě s jednatelkou a s předsedkyní klubu vyzvala př. Prášilovou k předvedení chovného psa v jejím majetku - CREAM CHOCOLATE Graue Spiel. Pes na dnešní bonitaci předveden nebyl, výbor KCHŠ se usnesl, že do té doby, než bude předveden, nebude na tohoto psa vystaven žádný další KL.

6/ PCH př.Pavlíková informovala o nechtěném krytí feny Won-A-Pa-Lei Felicitas u př. Brzobohaté. Bude řešeno příští výborovou schůzi

7/ Noví členové Ekaterina Koshman, Jitka Mejstříková, Monika Diana Konečná odsouhlaseno. K dnešnímu datu má KCHŠ 282 členů

8/Termíny  bonitací na rok 2016
21/02  Praha, Hotel DUO, čas 10-12,30 hod,  od 14,00 hod následuje ČLENSKÁ SCHŮZE
16/04  Praha, Hotel DUO, čas 10-12,30 hod
14/05  Zbraslav u Brna, po ukončení SV, čas bude upřesněn
04/09  Mladá Boleslav, po ukončení KV, čas bude upřesněn
12/11  Praha, Hotel DUO, čas 10-12,30 hod

Schůze ukončena v 15.15hod
Příští schůze výboru KCHŠ bude 30/01 2016, místo a čas bude upřesněn

Zapsala Kristina Vaníčková