• Nejbližší bonitace: 15.02.2020 v Průhonicích, uzávěrka po naplnění kapacity. Možnost odebrat DNA a vyšetřit luxaci patelly.   >>přihlášky zde<<
   
 • Výsledky KV v Mladé Boleslavi dne 29.09.2019
 • Zápis  z Řádné a z Mimořádné členské schůze dne 16.02.2019 v Hostouni // Všechny zápisy
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a souhrnné informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Oznámení - vysvětlení podmínek

autor: Jaroslava Smištíková

Omlouvám se těm členům klubu, kterým nemohu zveřejnit oznámení týkající se DuoCACIB Brno, protože nesplňuje podmínky stanovené v článku Jak podat oznámení.

Oznámení na internetu je možné podat při zisku šampionátu, umístnění se v závěrečných soutěžích výstavy, úspěšném splnění pracovní zkoušky nebo při novém výsledku zdravotního vyšetření, či nějaké zvláštní události jiného druhu.

Přestože si uvědomuji, že např. BOB, CACIB nebo Nejlepší mladý je velmi cenný titul a velmi Vám k němu gratuluji (o to více že sama vystavuji), není z časových důvodů možné zvěřejňovat všechna oznámení tohoto druhu.
Na každé výstavě se v plemeni Německý špic v různých rázech a barvách udělí až 10x BOB, 20x CACIB nebo Národní vítěz, 10x Nejlepší mladý nebo Nejlepší veterán, atd. Tyto výsledky mohou být uvedeny ve zpravodaji KCHŠ a ve výsledcích výstav v databázi.