• Nejbližší bonitace: 23.11.2019 v Hostouni, uzávěrka 15.11.2019 nebo po naplnění kapacity. Možnost odebrat DNA a vyšetřit luxaci patelly.   >>přihlášky zde<<
   
 • Výsledky KV v Mladé Boleslavi dne 29.09.2019
 • Zápis  z Řádné a z Mimořádné členské schůze dne 16.02.2019 v Hostouni // Všechny zápisy
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a souhrnné informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

"Q" Hvězda Rajhradu

Německý špic trpasličí /pomeranian

"Q" Hvězda Rajhradu * 24.8.2019
Chovatelská stanice Hvězda Rajhradu nabízí krásná štěňátka s PP orange-sable barvy v pěkném typu, bohatě osrstěná, s milou přátelskou povahou, bez zjevných nedostatků, perspektivní pro chov i výstavy, odchovaná uprostřed rodiny s dětmi, plně socializovaná a vymazlená, několikrát preventivně odčervená, s prvním očkováním, čipovaná, s vystaveným EU pasem. Štěňátka dostanou malou výbavičku (krmení do začátku, hračku, postrojek s vodítkem, písemné rady novým majitelům, kupní smlouva je samozřejmostí.

Matka: Engie Hvězda Rajhradu (oranžová, 22 cm)
Otec: Amadeo iz Yasnopolyanskogo Dvortsa (orange sable pomeranian, PL 1/0, 22 cm, výborný, CAC, CAC ČMKU, BOB)

www.hvezdarajhradu.cz
Kontakt: Stanislav Koláček, Rajhrad, tel: 777626517, 774301540, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.