Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

"F" Jamamba

Německý špic malý

"F" JAMAMBA - štěně fenku bílého špice narozenou 23.2.2019,otec Weston Vyzel matka Manka Jamamba očkovanou,čipovanou s EU pasem,chovatelský servis,odběr konec dubna.

Stanislava Bogdanová tel.732 419 515 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

HLEDAJÍ DOMOV

Dva vlčí špicové hledají domov, ideálně společný.  Fenka XANDRA Krušnohorská (nar. 22. 7. 2006) a pes DEIMOND Střed Moravy (nar. 11. 3. 2013). Více informací u paní Petry Hanáčkové na tel. 774 004 644 nebo emailu pehanackova@seznam. cz.
 

Mine Akechi

JAPONSKÝ špic

Štěňátka japonského špice, dvě fenky a dva pejskové, se narodila 4.12.2018. Matka Fujiko Ishi Lukato Gold, otec Grand Yukiko Astra Natus. Štěňátka jsou mazlená dětmi, žijí v bytě s kocourem a dalšími mazlíčky. Matka i otec mají výbornou povahu a vzhled. Fotografie a videa štěňat najdete na www.instagram.com/japonskyspic. Štěňátka budou k odběru v únoru 2019.

Chovatelská stanice Mine Akechi
Šárka Rorečková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 603 579 611

 

 

"E" První sněženka

Německý špic střední

Chov. Stanice První Sněženka nabízí k prodeji štěňátka dva pejsky a jednu fenečku Německého špice středního bílé barvy narozená 10.9.2018 s výstavními předpoklady po velmi úspěšných rodičích  (Scarlett am Jungfernbach -Artuš První Sněženka ).K odběru ihned! Štěňátka jsou  plně socializovaná zvyklá na jiné psi a děti, řádně odčervená, naočkovaná a čipována s průkazem původu. Kupní smlouva a startovní balíček je samozřejmostí. Stálý kontakt s novými majiteli je vítán. 

Jana Drbalová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 773 552 423

 

 

z Tichého háje

Nejstarší chovatelská stanice "z Tichého háje" založena roku 1962 nabízí štěňátka pomeranianů (fenky i pejsci) v barvě vlkošedé. Štěňátka jsou po špičkových rodičích, čipovaná, odčervená, očkovaná, výborně socializovaná a překrásně zbarvená. Kupní smlouva je a chovatelský servis samozřejmostí. POUZE DO DOBRÝCH RUKOU! Kontakt: 728801584. Odběr před Vánocemi.