Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

"D" a "E" Vyzel

Německý špic MALÝ/STŘEDNÍ

Vrh "D" VYZEL, nar. 6.12.2017 Prodám štěňata malého a středního bílého špice s PP. Jen pejsci. Oba rodiče na sebe zcela nepříbuzní. Jsou vhodní na chov i na mazlení, k dětem i starším lidem. Samočistící srst bez úpravy. Se vším poradím a pomohu.

otec: C.I.B. Orchide in Blossom Kaley, MALÝ bílý, PL 0/0
matka: Malahovskiy Volkodav Indi, MALÁ bílá, PL 0/0


Německý špic MALÝ/TRPASLIČÍ
 
Vrh "E" VYZEL, nar. 10.12.2017
Prodám štěňata pravděpodobně trpasličích bílých špiců s PP. Jen pejsci.Oba rodiče na sebe zcela nepříbuzní. Jsou vhodní na chov i na mazlení, k dětem i starším lidem. Samočistící srst bez úpravy. Se vším poradím a pomohu.
 
otec: C.I.B. Orchide in Blossom Uran, MALÝ bílý, PL 0/0
matka: Kunhegyesi Bleki Thrudy-Manó, MALÁ bílá

Jitka Vyzelková Tel.: +420 603927299, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.chs-vyzel.websnadno.cz

 

 

"C" Jamamba

Německý malý špic

"C" JAMAMBA Zadám bílou fenku po plnochrupých rodičích

o.Irshai Vyzel
m.Manka Jamamba

Kontakt.tel.732 419 515, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

"B" Alba Fortuna Moravia

Německý špic velký bílý

CHS Alba Fortuna Moravia - VRH "B" - nabízí k prodeji štěňata narozená 10.1.2018

matka: Berta z Moravské chaloupky
otec: Cameo Krassa von Austria

CHS Alba Fortuna Moravia nabízí k prodeji štěňata s PP ( 4 pejsci a 4 fenky ) s předpoklady pro další chov i jen jako dobrého společníka a kamaráda, který je pro každou legraci. V dospělosti je to pes střední velikosti, může být doma i celoročně venku. Srst má nenáročnou na údržbu. Štěňata budou odčervena, očkována, vybavena Pet pasem a výbavičkou do začátku. Chovatelský servis samozřejmostí.Osobní odběr možný od 8.3.2018

Kontakt: www.velkyspic.webnode.cz , tel.: 73958409 Pavla Šírová

 

"Q" Re-Jan Moravia

Německý špic velký černý

- prodám krásná, statná štěňata - fenky veselé, hravé povahy s předpokladem pro chov . Štěňátka jsou s PP, mikročipem, EU petpassportem, kompletně očkovaná, kvalitně odchovaná, socializovaná připravena jít do nových milujících rodin. Jsou to vynikající hlídači milující svou rodinu, děti i domácí zvířata. Nenároční, zdraví, otužilí psi, kteří mohou být chováni celoročně venku. Jsou to veselí, oddaní společníci, bystří ochránci a čiperní, neoblomní hlídači. Je to všestranně využitelný rodinný pes střední velikosti (42 - 50 cm v kohoutku) vhodný k RD jako nekompromisní hlídač, veselý společník do rodiny k dětem i k starším lidem. Nejsou uštěkaní, nemají sklony k toulání, drží se u domu. Hlídání mají vrozené, ochrana domu a dvoru je jim vlastní. Nepřízeň počasí jim nevadí. Jejich bohatá srst není náročná na údržbu, stačí občas vyčesat. Fenky jsou statné, mohutné, krásné stavby těla, bohatou srstí, mají krásné mohutné hlavy . Odběr ihned.

http://re-janmoravia.webnode.cz , e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 739965050, Ostrava