Za text inzerátu ručí zadavatel, nikoli KCHŠ.

"Ch" Moravský klenot

Německý špic MALÝ

"CH" Moravský klenot, * 8. 5. 2011 Zadám krásná černá štěňátka - fenky. Chovatelská stanice „Moravský klenot“ zadá 2 štěňátka (černé fenečky) ze spojení kvalitních, zdravých, nepříbuzných a výstavně úspěšných jedinců se zajímavými rodokmeny. Oba rodiče jsou moc milé, přátelské a nekonfliktní povahy. Štěňátka budou k odběru od poloviny prázdnin. Předpoklad malého vzrůstu a atraktivního exteriéru. V době odběru budou štěňátka pravidelně odčervovaná, řádně očkovaná a označená mikročipem. Kupní smlouva, pet passport, balíček do začátku a doživotní chovatelský servis samozřejmostí. Pouze do těch nejlepších rukou a podmínek!!! .

otec: Damien Black Boy z Kamelie, malý černý, 25cm, PL 0/0
matka: Ella Esmé Moravský klenot, malá černá, 23 cm, PL 1/1,

Mgr. Irena Civáňová, CHS Moravský klenot Tel.: +420 724 311 811, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.moravskyklenot.estranky.cz

  

 

z Temných nocí

Německý špic MALÝ

Chovatelská stanice z Temných nocí nabízí k prodeji malého creme sable pejska pro chov, výstavy i na mazlení. Oba rodiče vyšetřeni na luxaci pately s výsledkem 0/0, exteriérově bez vad a s výbornou povahou.

Kontakt: MVDr. Radka Kotvaltová, Rudná u Prahy, tel. 727 821 260

 

 

 

 

"E" Jamamba

Německý střední špic - strakoš hnědý

E Jamamba štěňata nar.10.5.2018
o.G.Ch.Jazzmen Jamamba
m.Sisinka z Lejancu

Tel.732 419 515 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.