• Vážení členové a přátelé,
  v návaznosti na současnou situaci v ČR jsme nuceni až do odvolání   z r u š i t   všechny akce KCHŠ plánované na první pololetí.
    >> více informací <<
   
 • Opatření po dobu trvání mimořádné situace v ČR - až do odvolání zasílejte všechny dokumenty elektronicky.
   
 • Pro chovatele: Krok za krokem , pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
 • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu
   
 • Návod: Jak na to - DNA profil - Máte vyhotoven DNA profil a není uveden v databázi? Zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité oznámení

Důležité oznámení

Vážení přátelé, od 1.11. 2017 dochází ke změně dílčího poradce chovu. Novým poradcem chovu pro ráz trpasličí špic/pomeranian, kromě barev bílá a strakoš byla jmenována paní Zuzana Rücklová. Domnívám se, že v ní najdete upřímnou a obětavou poradkyni, která vám bude nápomocna se vším potřebným. V případě jakýchkoliv dotazů, nebo nejasností mě prosím neváhejte kontaktovat.

Kontakt a adresa nové dílčí poradkyně: Zuzana Rücklová, Horova 22, Nové Jirny, 250 90, mobil: 602 934 000, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Paní Pavlíkové patří velké poděkování za vše, co pro naše úžasné plemeno udělala, ale tomu bych ráda věnovala samostaný příspěvek.
Děkuji, Lucie Bartušková